Soudani: Ne znam hoću li ostati u Dinamu
- Frustrirajuće je kad lopta jednostavno ne želi ući u mrežu, normalno je da dolazi do neslaganja - objasnio je Alžirac mali sukob s Čopom.
Komentari 14
Čop i Pjaca su promašaji, Kramariću ni do koljena. Soudani se trudi ali nema s kime igrati, sad je gotovo sigurno da odlazi.
dragi Soudani,kada podjes u Alzir povedi i svog trenera,i njegovog brata,oni su k`o prst i nokat za te vase alzirske lige stvoreni.......
ne znam po čemu je Soudani bio bolji nego ostali. Puno je boljih partija dao. Na ovoj tekmi je igrao za sebe i one koji ga hoće kupiti, kao i Perišić u zadnjoj tekmi protiv Meksika. No, niti Perišić ima neke nove ponude, niti si sa ovakvom igrom Soudani može podići cijenu. Ali nije on sam bio, Dinamo je izgledao kao hrpa zbrda-zdola skupljenih pojedinaca, od dobrih do loših, a Danci su bili prava ekipa, kad su kretali naprijed išlo ih je po pet, šest. A naši su se sporo ili nikako vraćali natrag, tako da tu leži utrok poraza.
Eh moj Dinamo, s koje ste vi planete sišli. Kako ste vi bili bolji u dva gola primili niti jedan dali, na utaknici se ne vrednuju pretčani kilometri, pasovi ili promašeni udarci. Toliko godina se živciram zbog vas a vii i dalje zabijate demagogiju umjesto golova. Ako niste znali vi igrate nogomet, možda biste trebali pročitati nogometni pravilnik. Ugledajte se na Rijeku-to je igra, srce i žar nogometni. Mislim da ste od danas izgubili još jednog navijača. Sretno
Dinamo nije izgubio, jer Dinama nema odavno. Ugušio ga je jedne mračne noći Zdravko Mamić, a lešinu je u mrak noći pospremio njegov brat Zoran Mamić. Zoran puca, bit će mraka!
Soudani nezna hoće li ostati u Dinamu jer makar se uz dobar ugovor na balkanu osječao kao instant hrvatina vrijeme je za bolji ugovor i nove domoljubne destinacije koje donose još bolje peneze.
Za prvaka Hrvatske bila bi idealna nekakva Balkan Liga jer Evropa je jako napredovala!
Pa naravno da nećeš! To se polako ocrtavalo i prije kvalifikacija... Ono što vrijedi odlazi svojevoljno iz kluba. Škart se izbacuje.
Svi van skup sa Mamićima.Hrpa bijesnih pesa.
Sretno Soudani, ionako si svemirac za sve suigrače! Nije poraz katastrofa nego jalovost igre i igrača i zadovoljavanje rezultatom od trenutka vodstva u prvoj utakmici. Umjesto da sve riješe u Danskoj, dogodio se već toliko puta doživljeni scenario.
što reći...uvijek ista stara priča, ali uvijek...i sad neki likovi u dinamu se čude i čudili se jučer i prekjučer, što publika obilazi u širokom luku čudo iz maksimirske šume...jer oni su zaista čudo, i to čudo nad čudesima....ili po onoj zagorskoj: sve prolazi, sve dolazi, Mamići pak neee....toj čudesnoj plavoj karavani se čak i vrapci na krovovima smiju do suza...kak puše na dugačko i na široko već dobivene i riješene mečeve....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
dinamo je bio puno bolji, ali lopta nikako nije htjela u gol, a i golman im je odlično branio. ne treba sad raditi drame jer liga prvaka je i tako bila samo želja koja je financijski isplativa, ali u kojoj bi dinamo bio samo kanta za napucavanje. ovako ima još dobre šanse za ostvarenje cilja, tj. prolaz u EL, a do onda će se valjda i momčad uigrati i pokazati što zna! i imati malo više sreće nego jučer jer sve ono ispromašivati na jednoj utakmici izgleda nemoguće da se opet ponovi tako brzo