Šok na Old Traffordu prvog dana 2014.: I sir Alex gledao rušenje Uniteda

Tottenham
01.01.2014.
u 20:29

Nogometaši Manchester Uniteda porazom na Old Traffordu krenuli su u 2014. godinu. Bolji od njih u posljednjoj utakmici 20. kola Premiershipa bio je Tottenham 2:1.

Iako je United imao inicijativu, prvu veliku priliku imao je Tottenham, ali je nakon sjajnog proigravanja Soldada, Lennon sa sedam, osam metara u 15. minuti pucao ravno u De Geu.

Ipak, u 34. minuti ni De Gea nije mogao spasiti 'crvene vragove'. Nakon ubacivanja Eriksena glavom je za 1:0 pogodio Adebayor.

Tottenham je vodstvo udvostručio u 66. minuti kada je Eriksen iskoristio lošu reakciju obrane domaćih, te glavom matirao golmana Manchestera.

Samo minutu kasnije Welbeck je smanjio na 1:2 i dao nadu Unitedu, ali ipak do kraja se rezultat nije mijenjao pa Spursi s Old Trafforda nose puni plijen.

Inače, novi poraz Uniteda je s tribina Old Trafforda gledao i umirovljeni trener sir Alex Ferguson.