Slovenac krvav ušao u cilj: Nikada se nisam razbio ovako žestoko
Perko je teško pao, ali ipak je prošao bez ozbiljnijih ozljeda. Jedino je u cilj doskijao krvavog lica, međutim u nedjelju bi utrku trebao voziti.
Komentari 3
Rok Perko je junak i borac, Peter Prevc je za Sloveniju osvojio prvu medalju na OI 2014 a Tina Maze i ostala ekipa nastavljaju dalje u lovu na nove medalje za europsku Sloveniju.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Rok Perko je pravi slovenac i europejac navikao na rad, red, borbu i patnju pa če se oporaviti i uspješno nastaviti.