Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Cibona na prekretnici
Povratak na članak

Hrabre odluke: Rimca svrgnuli, žezlo uručili Mulaomeroviću

Rimac je za trenera izabran u studenom 2013. nakon čega je, senzacionalno, odveo klub do naslova prvaka ABA lige, i to usred Beograda

Komentari 3

Avatar comandante
comandante
08:12 07.12.2015.

ne razumijem zašto nisu u klubu izašli zajedno sa trenerom i objevili raskid,Slaven i Golemac su zaslužili korektan raskid a ne da ih smjenjuje krnji, nasilu sastavljeni odbor od politikanta Ace,nekog Čavkovića i par unuka od bivših sponzora Cibone!!! Muli sretno, neće mu biti lako, nervozan tip ali niti Aci sa njim, šta je sa Acinom odgovornošću u svemu ovome???

VL
Avatar links
links
08:02 07.12.2015.

evidentno je da je smjena bila pripremljena prije tekme, nikada od Aleksandra čovjeka, u sukobu sa svima pa i sa sobom, komunista pa hdzovac, pravoslavac pa katolik, mrzi Radića pa voli Radića...sve prema potrebi, ali uskoro će i ovaj posao završiti kao i sve ostale do sada, svadjom i biti će najuren jer i on je sudjelovao u slaganju ove luzersko-veteranske ekipe

VL
Avatar Prava Hrvatina
Prava Hrvatina
06:56 07.12.2015.

Rimca svrgnuli, žezlo uručili Mulaomeroviću ali trebali su našem čovjeku sa bliskog istoka Moamerju Ivanu al Nevinom Soudaniju.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.