Naslovnica Sport HNL

Slaven protiv Intera izborio prvu pobjedu ove sezone

08. rujna 2018. u 20:05 0 komentara 274 prikaza
Slaven Belupo - Hajduk

U odgođenom susretu 4. kola Prve HNL Slaven Belupo je u Koprivnici pobijedio Inter s 2-1 izborivši prvu pobjedu ove sezone.

Zoran Vulić Hajdukov novi trener Vulić naslijedio Kopića, ostalo je još samo srediti neke detalje

Podsjetimo, susret je odgođen zbog radova na travnjacima u Koprivnici i u Zaprešiću.

Farmaceuti su prošlom kolu na svom travnjaku remizirali protiv Hajduka (1-1), što je bio njihov četvrti remi ove sezone, a danas su dočekali i prvu pobjedu sezone.

Domaćin je poveo u završnici prvog poluvremena, a strijelac je bio Francuz Jean Mendy (41). Na 2-0 je povisio Izraelac Roy Gordana (65), a u 71. minuti je rezultat smanjio Komnen Andrić.

Utakmicu je pred 500-tinjak gledatelja na stadionu Ivan Kušek Apaš u Koprivnici sudio Goran Pečarić iz Zagreba.

Slaven Belupo je ovom pobjedom preskočio Inter i sada se nalazi na šestom mjestu sa sedam bodova koliko ima i momčad iz Zaprešića.

Na vrhu je Dinamo s 14 bodova ispred Osijeka (13) i Rijeke (12). Hajduk je tek osmi s četiri boda, a zadnja dva mjesta drže Istra 1961 (2) i Rudeš (1).

Prvenstvo se nastavlja 14. rujna utakmicom Inter - Istra 1961.