Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 199
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Tenis
Povratak na članak

Škugor osvojio Basel, Svitolina uzela WTA finale

U konkurenciji parova naslov su osvojile druge nositeljice, Mađarica Timea Babos i Francuskinja Kristina Mladenović koje su u finalu bile bolje od prvih nositeljica Čehinja Barbore Krejčikove i Katarine Siniakove sa 6:4, 7:5.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.