Dinamo je skautirao čak 200 igrača, a zasad odabrao jednoga
Dinamo planira dovesti šest-sedam igrača, za tu kupnju na raspolaganju je sedam-osam milijuna eura.
Komentari 6
Lokomotiva je neovisan klub. Ne razumijem zašto se spominju svi ti igrači Budimir, Pjaca, Šitum, Chago u kontekstu prelaska baš u Dinamo, kao da je to jedini klub koji postoji. Nisam upućen, možda su oni samo posuđeni lokomotivi od dinama, ali mislim da je za lokomotivu pametnije da rade na vlastitoj školi pa da direktno prodaju igrače vani, bili bi još bolji i imali bi pravi gradski derbi, što bi bilo dobro za hrvatski nogomet. Možda bi još bolje bilo da otvore vrata stranom kapitalu kao Rijeka.
@pavo 24..... tzv bbb, njih par stotina radikalnih, trebalo bi udariti dozivotnu zabranu dolaska na sve stadione i mirna Bosna
pa ako je Zoki pratio te igrace uopce ne sumnjam u njihovu kvalitetu, ipak je Zoki pravi skaut koji dovodi strasne strance koje pak njegov megasposobni brat proda za vise nego sta su ih kupili.....a ne cekajte, to se nikad nije dogodilo
Koji vrag Dinamo troši lovu na pojačanja za ligu prvaka kada će ih ionako Boysi ove godine izbaciti bengalkama ili skandiranjem Mamiću cigane iz Europe? Dinamo je prošle godine dva puta kažnjen, a ove godine leti iz Europe ako usljedi nova kazna. Upravi bi bilo najpametnije da se dogovori s boysima i raspišu te izbore jer u protivnom ode Dinamova sezona kvragu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Plavima je, dakako, neophodan i vezni igrač kreativac, genijalac poput Sammira. >>>> Eh ova piskarala ,a kako ste samo pljuvali po njemu iako je barem 5 godina bio najbolji igrac HNL.