Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ATP RIM
Povratak na članak

Sjajni 20-godišnjak izbacio nervoznog Đokovića u tri seta. Srbin poludio na Ivaniševića

Bio je to treći međusobni meč u karijeri Runea i Đokovića te druga pobjeda danskog igrača. Đoković je inače u nekoliko navrata poludio na Gorana Ivaniševića i stručni stožer

Komentari 2

GA
Gargamel
17:44 17.05.2023.

Zašto Vi novinari širite mržnju, naglašavajući Srbin poludio na Ivaniševića. Svi znaju što je po nacionalnost Đoković. Smirite se malo i bez nepotrebnih pridjeva. Mogli bi i Vama stavljati kojekakve pridjeve, ali tada bi reagirao Admin i kartonirao ili brisao komentar.

VL
Avatar Cornelius
Cornelius
17:33 17.05.2023.

Pa ljudi u civilizaciji se zabrinuli, tek sad danas o džokonjiću, a već je sumrak. Nemre to tak, ne-mreee, ima da nas svakih 5 minuta izvešćujete o svim zemljacima, ili vas se budu geđoslavi odrekli. Fala

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.