Sjajna Mandžukićeva večer: zabio i asistirao u Juventusovoj pobjedi

Mandžukić je igrao cijelu utakmicu, a u 62. minuti je u igru ušao i Marko Pjaca
11. siječnja 2017. u 22:52 0 komentara 1707 prikaza
Mario Mandžukić
Pogledajte galeriju 1/9

Nogometaši Juventusa plasirali su se u četvrtfinale talijanskog kupa pobijedivši na svom stadionu u Torinu Atalantu sa 3:2, a posebno se istakao hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić s jednim pogotkom i asistencijom.

Mandžukić je prvo u 23. minuti asistirao Dybali za 1:0, a potom je sam zabio u 35. minuti. Atalanta je smanjila preko Konka u 71. minuti, da bi Pjanić iz penala u 75. povećao na 3:1. U 81. minuti je Lath postavio konačnih 3:2. Mandžukić je igrao cijelu utakmicu, a u 62. minuti je u igru ušao i Marko Pjaca

JUVENTUS V ATALANTA 2-0 GOAL Mandzukic 11-01... by videosansebastian
JUVENTUS V ATALANTA 1-0 GOAL Mateo Dybala 11-01... by videosansebastian

Ranije su se nogometaši Fiorentine plasirali u četvrtfinale Talijanskog kupa svladavši u Firenci Chievo s 1:0 pogotkom u sudačkoj nadoknadi. Viole su do pobjede došli iz dvojbeno dosuđenog kaznenog udarca kojeg je u 93. minuti realizirao Bernadeschi.

Luka Modrić Nogometaš godine Luka Modrić: Nisam opterećen rekordima, ali volio bih prestići Davora Šukera Franko Andrijašević Frankova majstorija Pogledajte pogodak novog vatrenog koji je oduševio navijače

Obje momčadi su utakmicu završili s desetoricom igrača - u 45. minuti je crveni karton dobio igrač gostiju Ivan Radovanović, a u 71. minuti je "pocrvenio" igrač Fiorentine Mauro Zarate. Kod domaćina je cijelu utakmicu odigrao Nikola Kalinić, Milan Badelj je zamijenjen u 72. minuti, dok je Hrvoje Milić ostao na klupi.

Fiorentina se pridružila Napoliju koji je u utorak u Napulju s 3:1 izbacio drugoligaša Speziju. U četvrtak se sastaju AC Milan i Torino, a ostale utakmice osmine finala igraju se sljedeći tjedan.