Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 171
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Nose teret i prije početka karijere
Povratak na članak

Sinovi velikih igrača rijetko nadvise očeve

Imena njihovih slavnih očeva često su teret za nadarene klince. No, mali Dario Šarić već sada je poznatiji od oca Predraga koji je bio vrlo dobar košarkaš, a za sina Franje Arapovića Marka kažu da bi po talentu trebao nadvisiti karijeru oca

Komentari 3

GO
gOOgLer
07:26 14.08.2011.

Franjo Arapović je bio samo visok, ali ne i velik košarkaš...

VL
ST
strek1
08:56 14.08.2011.

odkad je Franjo Arapović veliki igrač?baš imate smisla za humor,šteta kaj ga trošite na nas.a da se zaposlite u HDZ-u?i kod njih je sve šaljivo.

VL
RB
RH+BIH=moćnadržava
12:49 14.08.2011.

Franjo Arapovic je veliki čovjek u svim pogledima. Igrati za ondašnju hrv. vrstu koja je stisnula Amere u košarci ne može bilo tko. Franjo svako dobro ti želim tebi i tvojem klincu, a ovim esdupeovskim jalnim antihrvatskim patnicima neka imim bude žao. :)) \"Mali\" mi djeluje kao prava dobričina.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.