Siniša Mihajlović dočekan uz ovacije, Milan mu pokvario povratak na klupu

Ante Rebić nije nastupio za goste
08. prosinca 2019. u 23:10 2 komentara 1037 prikaza
Siniša Mihajlović

U posljednjem susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na gostovanju pobijedio Bolognu sa 3:2 i tek drugi put ove sezone spojio dvije pobjede u Serie A.

Slaven Bilić Smiješi se Premier liga Navijači zaluđeni Bilićem: Ovako nešto nije zabilježeno još od 1920. godine!

Prvi put Rossonerima je to uspjelo koncem kolovoza i početkom rujna kada su slavili protiv Brescije i Verone sa po 1:0, a sada su dobili Parmu (1:0) i Bolognu.

Gosti su poveli u 15. minuti golom poljskog napadača Krzysztofa Piateka koji je realizirao kazneni udarac koji je sam izborio. Na 2:0 je povisio Theo Hernandez u 32. minuti, a isti je igrač osam minuta kasnije zatresao vlastitu mrežu vrativši nadu domaćinu.

Međutim, Milan je već u prvoj minuti nastavka povisio na 3:1, a pogodak je postigao Giacomo Bonaventura. Bologna je u 84. smanjila golom Nicole Sansonea iz kaznenog udarca, ali do kraja susreta nije uspjela izboriti remi.

Niko Kovač Kruži po Otoku Englezi tvrde: Nije Kovač stigao zbog Evertona, pregovara s još većim klubom!

Ante Rebić nije nastupio za goste, dok je Bolognu vodio Siniša Mihajlović koji se vratio na klupu i to protiv kluba koji je vodio prije četiri godine.

Podsjetimo, srpski stručnjak prošao je transplantaciju koštane srži i zbog toga je izbivao neko vrijeme.