Šimunić u Dinamo i zbog djevojke
Prema posljednjim informacijama, Josip Šimunić (33) na korak je do dolaska u Dinamo.
Komentari 17
Još jedan korak bliže, pa još jedan. Evo ga, upravo je na Macelju. Prestanite već jednom s informacijama tipa: ako, možda, čuli smo, priča se. Kad potpiše, objavite vijest i razgovor, a dotle poštedite nas nagađanja.
Nisam siguran da nam je on uopce potreban. nebih se slozio da je on neka klasa. a nije ni slucajno to sto ne igra u Hofenhaimu. Uvek pravi katastrofalne greske i te greske cesto stoje utakmicu.
Šimunić bi u svakom slučaju bio dobro, pozitivno pojačanje, posebno jer će Dinamo narednih mjeseci kontinuirano igrati na dva fronta, a tu su uvijek i mogućnost ozljeda i kartona, tako da je dobro imati opcije. Jasno je da Šimunić ne bi igrao svaku tekmu, ali bilo bi ga posebno interesantno vidjeti u tandemu s Tonelom ili Vidom...
Ma gle, Tonel je još koliko-toliko imun na ozljede, ali Cufre i Biščan nisu...pa ovo bi bilo fenomalno, u svakom bi trenutku imali stoperski par čudo jedno...s tim da mi se sve čini da se Biščan možda vraća na zadnjeg veznog u tandemu sa Lekom, posebno ako ode Sammir ili Badelj....ma neka dođe Joe, pa tko bi odbio takvog igrača...p.s. Joe ne igra tamo radi plaće, da je do kvalitete on bi im bio kapetan, a govnari ga se hoće otarasiti.
dobro bi nam došel, tak da biščan može zamjeniti nesposobnog kaleblja. bolje B. igra ko zadnji vezni nego stoper
Šimunić u Dinamu? Zvuči kao naučna fantastika,ali Maminjo izgleda želi i prezimiti napokon u Europi. Šimunić će biti definitivno najjače pojačanje u HNL-u,još od vremena povratka Prosinečkog.
Joe je legenda, odličan branič, i puno bi pridoneo u Ligi prvaka
Da ,tu dobru obranu potrebno je jos malo vise ucvrstiti.Ako Joe dodje ,vise nam nitko nije potreban i treba se okrenuti mladima pa cak i najmladjima..... .....Vijest: \"Sedmogodišnji dječak potpisao ugovor s madridskim Realom! Sedmogodišnji argentinski dječak Leonel Angel Coiraa novo je \"pojačanje\" madridskog Reala! \"
nakon svih novinarskih nabacivanja sa simunicem i seljenja cas tu cas tam cijelo ljeto, necu povjerovat dok ne potpise....ali bilo bi stvarno fenomenalno da dodje....sammir i badelj ce vjerojatno ostat do zime, a poslije toga treba ce i tu trebat jedan jaki igrac (kovacic je odlican, ali je jos mlad i ne moze momcad ovisit na sedamnaestgodisnjaku jer ce izgorit (ovak je puno bolja varijanta da se ove sezone kali i onda iduca bude sezona njegove pune afirmacije)....ali sve ce bit lakse nakon sta do kraja obave malmo i potvrde ulazk u lp, jer ce se sigurno otvorit i jos poneki izvori love....
...pa neznam baš, pa nije Joe bog. Sad kad je Dinamo konačno posložio karte i nije neki problem biti faca iz inozenstva
Mislim da se samo ceka utorak i da Dinamo udje u LP a potom ce pristici Simunic za tjedan dana.
bilo bi odlično da potpiše, ali prema tim istim posljednjim informacijama s kojima raspolaže VL, u napadu bi bili Trajkovski iz Inkera i Raul, a momčad bi još lani napustili Vrsaljko, Badelj i Sammir, Jelavić bi bio u Manchesteru, Srna u Realu, Mandžukić u Bayernu itd. Ali, ako dođe nitko sretniji od nas. Dapače, i jedan vrhunski napadač bi dobrodošao za LP
nisam siguran koliko nam je baš taj lik potreban. U ovome trenutku ekipi koja u 5 prvenstvenih tekmi ima omjer 15-0 ne treba branič defintivno. Poglavito ne lik koji redovito u svakom startu ako ne stvori ugrozu od penala, a ono barem na granici žutog ili crvenog kartona. Sorry Joe. Nebitan si.
samo vi lupajte minuse.... Ali svaki njegov start je živa frka.... Ili penal ili karton. U Ligi prvaka bi takav igrač mogao biti poguban.
Kad ga više nitko ne treba dobro je doći napunit džepove u sirotinjsku Hrvatsku.
ŠTA ŽENA UČINI OD ČOVJEKA!!?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
he,he, dao Bog. To zagovaram od prvog dana prijelaznog roka....... tada Dinamo nece biti samo \"dark horse\" LP nego bi mogao biti i \"white horse\' a u najgorem slucaju sivi