Inter - Osijek
1/6
20.10.2019.
u 17:05

U utakmici 12. kola Prve HNL Inter i Osijek su u Zaprešiću igrali 3-3, a Osijek se poraza spasio golom u 93. minuti.

U vrlo uzbudljivoj utakmici 'fenjeraš' Inter je do 72.minute vodio s 3-1 zahvaljujući 'hat-tricku' Serderova, a Osijek je u završnici ipak uspio doći do boda.

1/7

Osijek je poveo golom Mirka Marića iz kaznenog udarca u 27. minuti nakon što je branič Intera Savić igrao rukom, a potom su domaćini sve preokrenuli pogocima Serdera Serderova (32, 42), oba puta na asistencije Mlinara.

Posebno je lijep bio drugi pogodak Rusa koji je s 18 metara pogodio same rašlje vrata gostiju.

Serderov je do "hat-tricka" došao u 64. minuti kada je iskoristio veliku pogrešku reprezentativca Mile Škorića, a na 2-3 je smanjio Ukrajinac Dmitrij Lopa u 72. minuti nakon dodavanja Mancea.

I kada se očekivao kraj, u trećoj minuti sudačke nadoknade Josip Špoljarić je izjednačio nakon ubacivanja Ndockyta s lijeve strane.

Osijek je ostao četvrti s 20 bodova, a Inter posljednji s 8 bodova.

Susret se igrao na stadionu SRC Zaprešić, a sudio je Vidulin.

Strijelci: 0-1 Marić (27pen), 1-1 Serderov (32), 2-1 Serderov (42), 3-1 Serderov (64), 3-2 Lopa (72), 3-3 Špoljarić (90+3).