Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 78
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
NEŠTO SE KUHA...
Povratak na članak

Senzacija: Dinamo krenuo po Andreja Kramarića!

Josip Kramarić (otac Andreja) danas se neočekivano pojavio u Maksimiru te u klubu obavio ozbiljne razgovore s čelnicima Dinama. I obje strane sada će pokušati riješiti ovaj transfer. Točnije, jednogodišnju posudbu.

Komentari 20

MA
..Marsijanac
22:53 13.01.2016.

Huh ,to bi bilo fantasticno! Krama, Pjaca, Rog, Coric, 3-4 dobra stranca i ovi klinci iz U-17 i mnogima bi se tresle gace prije tekme sa Dinamom.

VL
DU
Deleted user
22:32 13.01.2016.

Volim te Dinamo.

VL
Avatar EU MOJCA
EU MOJCA
22:55 13.01.2016.

A kako će riječani dalje ... kolektivni infarkt !

VL
Avatar peet
peet
08:58 14.01.2016.

Ne treba nam igrač na posudbi. Imamo dovoljno igrača pod ugovorom. Na žalost i Dinama i Krame, nikad nije odigrao nešto specijalno u Dinamu.

VL
Avatar javorko
javorko
07:14 14.01.2016.

ne znam bas..kramaric je dobar..ali nema tu kemije s dinamom on kad je igrao kao da ima kolac u sebi..

VL
BU
budagigo
00:18 14.01.2016.

Nisam baš siguran da je to dobar potez za dinamo.dinamo mora forsati angela i hođića,a na oživljavati kramaričevu karijeru kako bi ovaj išao na ep.bolje bi bilo dovesti gabrijela bobana.ipak potekao je u dinamu pa neka dođe ali šteta jee što če neki mladi igrači zbog njega grijati klupu i stagnirati.

VL
DU
Deleted user
23:20 13.01.2016.

Bolje da zaboravi europsko prvenstvo i nađe si klub gdje će učiti i napredovati jer mediji su od njega napravili zvijezdu koja baš nije zasjala.

VL
PO
PowerPoint
11:58 14.01.2016.

Brbić: "Ako Kramarić dođe u Dinamo, prvenstvo je neregularno, ne može Dinamo igrati drugi dio sezone s drugim igračima"

VL
LE
LeonardS
08:26 14.01.2016.

Kramarić pravi grešku ako pristane

VL
LI
Lik123
11:08 14.01.2016.

Tako je. Ajmo na klupu potjerat svoje špice Hodžića i Henriqueza kojeg smo platili 1,8 milja eura, čovjeka koji je korektan i ne stvara probleme iako mu se isto dozira minutaža. Ajmo umjesto toga oživjeti karijeru igraču Leicestera od kojeg nemamo nikakve koristi (osim kaj miniramo svoje napadače), a on od Dinama može imati itekakve i ne smije ga se stavit na klupu jer bu opet počeo dramit pred kamerama. Baš, ajmo to napravit, čini se ko sjajna ideja.

VL
DU
Deleted user
22:43 13.01.2016.

kako moze ici na evropoko prvenstvo kada u 2 god nije igrao 2min?

VL
Avatar StudentZG
StudentZG
00:31 14.01.2016.

To bi bilo odlično međutim ne isplati mu se sjediti na klupi (s obzirom da nema ugovor s "gazdom").

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.