Senzacija: Dinamo krenuo po Andreja Kramarića!
Josip Kramarić (otac Andreja) danas se neočekivano pojavio u Maksimiru te u klubu obavio ozbiljne razgovore s čelnicima Dinama. I obje strane sada će pokušati riješiti ovaj transfer. Točnije, jednogodišnju posudbu.
Komentari 20
Volim te Dinamo.
A kako će riječani dalje ... kolektivni infarkt !
Ne treba nam igrač na posudbi. Imamo dovoljno igrača pod ugovorom. Na žalost i Dinama i Krame, nikad nije odigrao nešto specijalno u Dinamu.
ne znam bas..kramaric je dobar..ali nema tu kemije s dinamom on kad je igrao kao da ima kolac u sebi..
Nisam baš siguran da je to dobar potez za dinamo.dinamo mora forsati angela i hođića,a na oživljavati kramaričevu karijeru kako bi ovaj išao na ep.bolje bi bilo dovesti gabrijela bobana.ipak potekao je u dinamu pa neka dođe ali šteta jee što če neki mladi igrači zbog njega grijati klupu i stagnirati.
Bolje da zaboravi europsko prvenstvo i nađe si klub gdje će učiti i napredovati jer mediji su od njega napravili zvijezdu koja baš nije zasjala.
Brbić: "Ako Kramarić dođe u Dinamo, prvenstvo je neregularno, ne može Dinamo igrati drugi dio sezone s drugim igračima"
Kramarić pravi grešku ako pristane
Tako je. Ajmo na klupu potjerat svoje špice Hodžića i Henriqueza kojeg smo platili 1,8 milja eura, čovjeka koji je korektan i ne stvara probleme iako mu se isto dozira minutaža. Ajmo umjesto toga oživjeti karijeru igraču Leicestera od kojeg nemamo nikakve koristi (osim kaj miniramo svoje napadače), a on od Dinama može imati itekakve i ne smije ga se stavit na klupu jer bu opet počeo dramit pred kamerama. Baš, ajmo to napravit, čini se ko sjajna ideja.
kako moze ici na evropoko prvenstvo kada u 2 god nije igrao 2min?
To bi bilo odlično međutim ne isplati mu se sjediti na klupi (s obzirom da nema ugovor s "gazdom").
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Huh ,to bi bilo fantasticno! Krama, Pjaca, Rog, Coric, 3-4 dobra stranca i ovi klinci iz U-17 i mnogima bi se tresle gace prije tekme sa Dinamom.