Objavljeno vijesti danas: 65
AMATERSKI NOGOMET

Segesta za jednu minutu postigla dva pogotka

'Sport - 17.05.2009. Split, Hrvatska - Hejduk - Sibenik, sudac damir batinic Photo: Vanja Zubcic - Vecernji list'
'Vanja Zubcic - Vecernji list'
13.09.2012.
u 18:54

Nogometaši Trnja i Maksimira jedini su sa stopostotnim učinkom u prva četiri kola Treće HNL, skupina središte

Trnjani su četvrtu pobjedu upisali na gostovanju kod Samobora. Domaćinu je to bio četvrti poraz na startu sezone, a isto toliko poraza ima Trešnjevka i Gaj iz Mača. U derbiju kola Vrapče je svladalo Vrbovec pogotcima Gavrića i Miloša, dok je Antić pet minuta prije kraja utakmice samo ublažio poraz. Neobična utakmica održana je u Sisku gdje je Segesta pobijedila Dubravu. Utakmica je umjesto u 17 sati počela četiri minute prije, a oni gledatelji koji su došli točno u 17 sati bili su u čudu. Na semaforu je već bilo 3:0 za Siščane. Domaćin je prva dva pogotka postigao u 15. i 55. sekundi utakmice, a treći u četvrtoj minuti.

Rezultati 4. kola: Udarnik - Lekenik 0:3, Maksimir - Stupnik 2:2, Bistra - Strmec 2:0, Trešnjevka - Dugo Selo 0:3, Gaj - Tekstilac-Ravnice 0:3, Samobor - Trnje 1:4, Vrapče - Vrbovec 2:1, Segesta - Dubrava 4:1;

Poredak: Trnje 12, Vrapče 12, Vrbovec 9, Dugo Selo 9, Bistra 9, Udarnik 9, Tekstilac-Ravnice 6, Segesta 6, Dubrava 6, Stupnik 5, Udarnik 4, Maksimir 4, Strmec (B) 3, Samobor 0, Trešnjevka 0, Gaj 0.

Ivanja Reka jedina je momčad Prve zagrebačke lige koja je upisala sve tri pobjede u novom prvenstvu. U trećem kolu lako su izašli na kraj sa Slogom Gredelj. Osim Ivanje Reke nepobijeđeni su još ZET koji je slavio u Buzinu te Nur koji je osvojio bodove na gostovanju kod Odre. U derbiju kola Špansko je svladalo Dinamo iz Odranskog Obreža, a nakon šokantnog poraza u Botincu, nogometaši Prečkog uspjeli su osvojiti bod protiv Ponikvi na svom travnjaku. Croatia Prigorje nije uspjela svladati Botinčane koje je od poraza spasio sjajni vratar Pejić obranivši dvaput udarce domaćina sa samo nekoliko metara.

Rezultati 3. kola: Sava - Concordia 1:0, Odra - Nur 0:2, Špansko - Dinamo (OO) 2:0, Sesvetski Kraljevec - Šparta-Elektra 1:0, Ivanja Reka - Sloga Gredelj 3:0, Prečko - Ponikve 0:0, Croatia Prigorje - Botinec 1:1, Mladost - ZET 0:2;

Poredak: Ivanja Reka 9, ZET 7, Nur 6 (-1), Špansko 6, Šparta Elektra 6, Sesvetski Kraljevec 6, Dinamo 6, Concordia 4, Croatia Prigorje 4, Botinec 4, Ponikve 4, Sava 3, Prečko 2, Odra 0, Mladost 0, Sloga Gredelj 0.