Scoria je slao skaute da špijuniraju Cibaliju
- Na papiru jesmo kvalitetnija momčad, ali bit će opasno ulaziti u kvalifikacije s mišlju da će biti lako. Jer, sigurno neće biti - kazao je direktor Slavena Belupa Zvonimir Šimunović
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Slaven ima igru koja se diže???? Kakva notorna laž, pa Slaven je jedini klub u 1.HNL koji nema igru nego igra na pamet, a Scoria je obicni kukavica koji nema muda i prije svake tekme 2 dana uslagiran od straha. Naravno uz sve to je i poslusnik koji ide niz dlaku direktorima i njihovim igracima. A ovaj kojeg ste pitali za izjave je skupa sa svojim bratom najveci krivac za poniranje Slaven Belupa. Igraju se brace Mamic, a neznaju niti cipele vezati.