Saša Bjelanović
Goran Stanzl
20.02.2010.
u 16:49

Hrvat Saša Bjelanović istaknuo se u utakmici 26. kola talijanske druge nogometne lige dvama postignutim golovima u visokoj 5:0 svoje Vicenze na gostovanju kod Gallipolija.

Zabio je bivši napadač Zadra i Varteksa u 12. i 57. minuti i tako došao do brojke od ukupno šest postignutih golova ove sezone.

Po dva je gola za Vicenzu postigao i talijanski veznjak Nicola Madonna, dok je jedan zabio Gabriele Paonessa.

Vicenzi je ostvarena pobjeda bila osma ovosezonska, a s tri osvojena boda momčad je skočila s 13. na 10. mjesto na ljestvici. Bjelanović je igrao do 65. minute.