Sad je jasno, Hajduk čeka pakao: Navijači dobili bitku, utakmica s Dinamom seli na velebno zdanje
Dinamo City je potvrdio kako će uzvratnu utakmicu trećeg pretkola Konferencijske lige protiv Hajduka igrati na modernom stadionu Air Albania. Utakmica se prvotno trebala igrati na Elbasan Areni, no UEFA je odobrila promjenu na zahtjev albanskog kluba i njegovih navijača
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0