Bojan Bogdanović
1/2
13.11.2014.
u 10:45

Houston se pobjedom nad Minnesotom (113:101) poravnao s najuspješnijim momčadima lige, Torontom i Memphisom (7-1).

Trener Brooklyna Lionel Hollins ponovno je Bojanu Bogdanoviću povjerio lijepu minutažu, 33 minute, što je hrvatski reprezentativac solidno iskoristio. Ipak, Netsi su doživjeli treći poraz u sezoni (4-3), na gostovanju kod Phoenixa (112:104), a Bogdanović je postigao 14 koševa (2/6 za dvicu, 2/4 za tricu, 4/4 slobodna bacanja) uz dva skoka.

Posebno je atraktivan bio potez hrvatskog igrača na kraju treće četvrtine kad je pogodio tricu sa osam metara, i to s istekom vremena.

Phoenix su do pobjede vodili igrači s klupe, Green (28 koševa) i Thomas (21).

Damjan Rudež i njegova Indiana priredili su najveće iznenađenje večeri svladavši Miami na Floridi (81:75). Pobjeda je tim veća kad se zna da su Pacersi kod doprvaka stigli bez većine članova prve petorke. Ozljede su prorijedile sastav, ali to nije smetalo Copelandu (17 koševa), Hibbertu (16) i Sloanu (15) da se istaknu.

Rudež je igrao 14 minuta i postigao 2 koša (gađao 1-3 iz igre) uz skok i dodavanje.

Kobe Bryant je sa 33 poena bio igrač koji je sinoć zabio najviše koševa, ali to nije pomoglo Lakersima da izbjegnu poraz protiv New Orleansa (109:102). Štoviše, produbili su krizu i uz Philadelphiju (0-7) najneuspješnija su momčad lige (1-7).