Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 37
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Pohvalio Mandžu
Povratak na članak

Ronaldo napokon progovorio o izboru Modrića i otrovom posuo bivši klub

– Mislim da sam zaslužio Zlatnu loptu, poduzeo sam na travnjaku sve što sam mogao, brojke ne lažu. Ali nije kraj svijeta, poštujem odluku – kazao je Portugalac

Komentari 26

Avatar doog_kool
doog_kool
08:45 10.12.2018.

Lako za Mandzukica i Dybalu,nego jesi li ti nasmijesen ako ne zabijes? U svakom slucaju juve ce te naucit da budes nasmijesen pa makar i na silu!!

VL
PR
prajdali100
09:53 10.12.2018.

....a šuti o tome da je ON nasmješen samo kada ON postigne gol.

VL
MO
modovisisajteMaraschino
10:46 10.12.2018.

Ronaldo je u pravu, u samo jednoj godini je osvojio LP, EL, Svjetski kup, Ligu nacija... i onda je ugasio Playstation....

VL
Avatar cuvarkuca
cuvarkuca
09:26 10.12.2018.

"Primjerice, ako Mandžukić i Dybala ne zabiju, svejedno su sretni i nasmiješeni." - ali obrnuto ne vrijedi, zar ne Cristiano?

VL
HR
Hrvatska
10:06 10.12.2018.

Penaldo miran budi. Pokloni se najboljem na svijetu Modricu!

VL
AN
ante555
09:15 10.12.2018.

Luka je veliki čovjek i igrač. Ronaldo je samo igrač i jedno veliko ljudsko smeće. Siledzija bahati.

VL
DU
Deleted user
09:49 10.12.2018.

Ronaldo jest narcisoidan lik i isto tako veliki humanitarac, ali Luka je ove godine najbolji i to vasi jalni i zli komentari nece promijeniti.

VL
JM
jm98
10:54 10.12.2018.

Koja umišljena faca.U Realu je čekao izrađenu loptu, a u Juventusu se za nju mora i potruditi.Lovren je na svjetskom rekao kako bi Modrić i prije zaslužio nagrade da je Španjolac ili Nijemac.Ove godine se poklopilo sve i nagrade su tu i to po prvi put . A TO JAKO BOLI.

VL
Avatar bodavica
bodavica
13:32 10.12.2018.

narcisoidni, nepismeni i nekulturni jadnik za kojeg se me može ništa drugo kazati

VL
KO
kokolo67
12:45 10.12.2018.

A šta si ti mislio da je normalno da moraš cijeli dan plakati kad ne pogodiš.

VL
Avatar Gospodin Maminjo
Gospodin Maminjo
11:36 10.12.2018.

kristinaopetkmeči

VL
ZU
zulika
17:23 10.12.2018.

LUKA JE DEFINITIVNO NAJBOLJI VEC NKOLIKO GOD.A OVAJ UMISLJENI NAPUMPANI KRETEN SA POCUPANIM OBRVAMA NEKA PATI .VDIJET CEMO KAKO CE REAGIRAT KAD NA KRAJU GOD.MANDJA ZABIJE VISE GOLOVA OD NJEGA .KAKO CE TEK ONDA PLAKAT TAJ NAPUHANI PROTUGALAC .

VL
BL
bla3108
12:16 10.12.2018.

postoji kategorija pri ocjenjivanju koja se zove "fair play" pa je svojim ne dolaskom zapravo dokazao da ne zasluzuje zlatnu loptu kao ni Messi koji se ponasao kao zadnje g*vno na sp-u...prema svojem izborniku, suigracima pa sve do nasih igraca kojima nije ni cestitao nego se uvrijedjeno pokupio...

VL
ZU
zulika
17:23 10.12.2018.

LUKA JE DEFINITIVNO NAJBOLJI VEC NKOLIKO GOD.A OVAJ UMISLJENI NAPUMPANI KRETEN SA POCUPANIM OBRVAMA NEKA PATI .VDIJET CEMO KAKO CE REAGIRAT KAD NA KRAJU GOD.MANDJA ZABIJE VISE GOLOVA OD NJEGA .KAKO CE TEK ONDA PLAKAT TAJ NAPUHANI PROTUGALAC .

VL
UU
uhljeb u holdingu
12:37 10.12.2018.

Dosta više o malom skočimišu, šta skrećete fokus s problema u ovoj nazovi državi.

VL
Avatar southman
southman
10:48 10.12.2018.

Izjava se sasvim ok. A za Ronalda se vidi da opet uživa na terenu kao dok je igrao za Manu.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.