Ronaldo napokon progovorio o izboru Modrića i otrovom posuo bivši klub
– Mislim da sam zaslužio Zlatnu loptu, poduzeo sam na travnjaku sve što sam mogao, brojke ne lažu. Ali nije kraj svijeta, poštujem odluku – kazao je Portugalac
Komentari 26
....a šuti o tome da je ON nasmješen samo kada ON postigne gol.
Ronaldo je u pravu, u samo jednoj godini je osvojio LP, EL, Svjetski kup, Ligu nacija... i onda je ugasio Playstation....
"Primjerice, ako Mandžukić i Dybala ne zabiju, svejedno su sretni i nasmiješeni." - ali obrnuto ne vrijedi, zar ne Cristiano?
Penaldo miran budi. Pokloni se najboljem na svijetu Modricu!
Luka je veliki čovjek i igrač. Ronaldo je samo igrač i jedno veliko ljudsko smeće. Siledzija bahati.
Ronaldo jest narcisoidan lik i isto tako veliki humanitarac, ali Luka je ove godine najbolji i to vasi jalni i zli komentari nece promijeniti.
Koja umišljena faca.U Realu je čekao izrađenu loptu, a u Juventusu se za nju mora i potruditi.Lovren je na svjetskom rekao kako bi Modrić i prije zaslužio nagrade da je Španjolac ili Nijemac.Ove godine se poklopilo sve i nagrade su tu i to po prvi put . A TO JAKO BOLI.
narcisoidni, nepismeni i nekulturni jadnik za kojeg se me može ništa drugo kazati
A šta si ti mislio da je normalno da moraš cijeli dan plakati kad ne pogodiš.
kristinaopetkmeči
LUKA JE DEFINITIVNO NAJBOLJI VEC NKOLIKO GOD.A OVAJ UMISLJENI NAPUMPANI KRETEN SA POCUPANIM OBRVAMA NEKA PATI .VDIJET CEMO KAKO CE REAGIRAT KAD NA KRAJU GOD.MANDJA ZABIJE VISE GOLOVA OD NJEGA .KAKO CE TEK ONDA PLAKAT TAJ NAPUHANI PROTUGALAC .
postoji kategorija pri ocjenjivanju koja se zove "fair play" pa je svojim ne dolaskom zapravo dokazao da ne zasluzuje zlatnu loptu kao ni Messi koji se ponasao kao zadnje g*vno na sp-u...prema svojem izborniku, suigracima pa sve do nasih igraca kojima nije ni cestitao nego se uvrijedjeno pokupio...
LUKA JE DEFINITIVNO NAJBOLJI VEC NKOLIKO GOD.A OVAJ UMISLJENI NAPUMPANI KRETEN SA POCUPANIM OBRVAMA NEKA PATI .VDIJET CEMO KAKO CE REAGIRAT KAD NA KRAJU GOD.MANDJA ZABIJE VISE GOLOVA OD NJEGA .KAKO CE TEK ONDA PLAKAT TAJ NAPUHANI PROTUGALAC .
Dosta više o malom skočimišu, šta skrećete fokus s problema u ovoj nazovi državi.
Izjava se sasvim ok. A za Ronalda se vidi da opet uživa na terenu kao dok je igrao za Manu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Lako za Mandzukica i Dybalu,nego jesi li ti nasmijesen ako ne zabijes? U svakom slucaju juve ce te naucit da budes nasmijesen pa makar i na silu!!