Federera nitko ne može stići, pa ni Đoković
Ipak, Novak ima najveći prostor za napredak. Realno je očekivati da do kraja karijere pretekne Samprasa i Nadala, a možda i Lavera Švicarac prednjači po broju tjedana na prvom mjestu - 302
Komentari 13
Polako, polako! Samo da "Joker" bude zdrav i da ga mimoidju povrede. To je super-vaspitani mladi covjek zahvaljujuci cijim rezultatima i mutavi Amerikanac i zluradi i ljubomorni Britanac, znaju jako dobro gdje se nalazi brdoviti Balkan. Pozdrav!
Zasto Federer pokusava sa 34 godine da dobije taj osamnaesti GS; jednostavno, boji se da ga Djokovic "presisa" ;-)
Zivi bili pa videli !
Dok god igra u ovakvoj formi Novak ima sansu da bude naj svih vremena! Nista nije nemoguce!
Travno221, ti malo slabije povezuješ u svojoj glavi. Da, u srpnju (prije četiri mjeseca, baš kao što napisah, jer u studenome smo) bio je 33. Baš tada je gospodin Filić iznio svoje proročanstvo, a Ćorić obznanio svoju vezu s plastičnom kraljicom. Nakon toga je Borna sletio na 47. mjesto. Trenutačno je 44. I sa sponzorušom roni na Maldivima. Od prvih 30 dijeli ga 320 velikih bodova. Nakon što je otjerao Krajana, sada je odletio i Johanson. Mlad je, zamirasalo mu, ali ako se potpuno ne posveti tenisu, bit će samo jedan od mnogih koji su obećavali.
Glupog li naslova!
Noletu trebaju još dvije pol godine na vrhu da pretekne sve. Ostane li zdrav, tko će ga skinuti. Federer je u 35. Nadal u 30. pati od zamora materijala. Murray mu je vršnjak ali fali mu "ono malo". Od ostalih etablinih igača možda tek Nishikori u nekom ludom scenariju. A klincima koji dolaze tebat će više od dvije godine da se (ako uopće) uspnu do samoga vrha. Uostalom, gospodin Filić, autor ovoga prijevoda, najavio je ovdje u svome članku prje četiri mjeseca da je samo pitanje tjedna kad će Borna ući prvih 30. Pa, koliko je pogodio?
Rajetin kaže: Uostalom, gospodin Filić najavio je ovdje u svome članku prje četiri mjeseca da je samo pitanje tjedna kad će Borna ući prvih 30. Pa, koliko je pogodio? Pa, nije puno ni promašio. Borna je, ako nisi znao, u u srpnju bio 33. na svijetu!
Dokle? Roger Federer NIKAD nije, a niti nece osvojiti Grand Slam. Grand Slam turniri ne postoje, turniri se zovu Majors.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Točan naslov ovog članka bi trebao da glasi:"Federera nitko ne može stići, pa ni Đoković...sem ako ga netko može prestići, a prije svih je Đoković"