Robert Lewangolski izrešetao Herthu i u nadoknadi donio pobjedu Bayernu

Na listi strijelaca Bundeslige i dalje vodi Kramarić sa šest postignutih pogodaka
04. listopada 2020. u 20:42 0 komentara 602 prikaza
Robert Lewandowski
Pogledajte galeriju 1/3

Nogometaši Bayerna pobijedili su na Allianz Areni berlinsku Herthu sa 4:3 (1:0), a sva četiri pogotka za europske prvake postigao je najbolji nogometaš Lige prvaka u prošloj sezoni Poljak Robert Lewandowski.

Sandra Perković MISLILA DA ĆE UMRIJETI Velika ispovijest Sandre Perković: Otac me napustio u 5. godini, a 2008. sam gledala smrti u oči

Prvi od svoja četiri pogotka Lewandowski je postigao u 40. minuti, a u 51. minuti je Poljak udvostručio prednost domaćina. No, to nije obeshrabrilo gostujuću momčad koja je u sljedećih 20 minuta izjednačila.

U 60. minuti Cordoba je smanjio zaostatak Herthe, a u 71. minuti Cunha je na asistenciju Piateka po drugi put svladao Neuera.

U 85. minuti je veza Müller - Lewandowski ponovno donijela prednost Bavarcima, da bi samo tri minute poslije 20-godišnji Herthin napadač Jessic Ngankam izjednačio na 3:3.

Pobjedu Bayernu u drugoj minuti sučevog dodatka donio je Lewandowski iz kaznenog udarca koji je dosuđen jer je upravo Poljaka u skoku na vrhu peterca povukao Mittelstadt.

Na listi strijelaca Bundeslige i dalje vodi Kramarić sa šest postignutih pogodaka, dok ih Lewandowski sada ima pet na drugome mjestu.

U prvom nedjeljnom susretu Wolfsburg i Augsburg su odigrali bez golova, što je već treći remi za Wolfsburg na otvaranju sezone uz samo jedan postignuti pogodak, dok je Augsburg skočio na drugo mjesto.

firo: Formula 1, season 1995 Sport, Motorsport, Formula 1, archive, archive pictures Team Benetton (1991-1995) Michael Schumacher Talijanki izletjelo Istrčala se ispred kamera: Svijet čuo šokantnu tvrdnju u kakvom je stanju Schumacher !

Domaćin je bio bliži pobjedi, imao je niz sjajnih prilika, ali nije uspio izboriti prvu pobjedu ove sezone.

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo je odigrao cijeli susret za domaći sastav, a u 26. minuti je postigao lijepi pogodak s ruba kaznenog prostora. Međutum, sudac Felix Zwayer je nakon asistencija VAR-a poništio gol zbog zaleđa Wouta Weghorsta koji je započeo akciju.

Na ljestvici vode RB Leipzig, Augsburg i Eintracht Frankfurt sa po sedam bodova, dok je Bayern četvrti sa šest. Hertha je na 13. mjestu s tri boda.

Zadar: Testiranje na Covid-19 u Općoj bolnici