Autori: Hina, Vecernji list
17.12.2017.
u 19:02

Poljski mediji pišu da će se varšavska Legia u zimskom prijelaznom roku pojačati dvojicom igrača Rijeke.

U susretu 20. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke pobijedili Rudeš s 3-0 (1-0) i zimu će dočekati kao četvrti na ljestvici.

Aktualni prvaci su očekivano na svom stadionu slavili protiv posljednjeg Rudeša.

Rijeka je povela već u šestoj minuti kada je Maxvell Acosty izašao sam ispred vratara Rudeša i pogodio "malu mrežicu". U nastavku su Riječani nizali prilike, ali su u 43. minuti gosti mogli izjednačiti, no udarac Fazlija zaustavio se na gredi. U 62. minuti Gavranović pogađa vratnicu, ali samo pola minute kasnije Marko Vešović udarcem iskosa sa 16 metara povećava na 2-0. Konačan rezultat postavlja Jakov Puljić u prvoj minuti sudačkoga dodatka.