Naslovnica Sport HNL

Rijeka tek do boda na Rujevici, Lovrić oduševio u Varaždinu

Inter se dobro branio i uspio obraniti bod s kojim više nije na zadnjem mjestu, dok se kod Rijeke osjetio umor od europske utakmice u četvrtak
01. rujna 2019. u 22:29 1 komentara 331 prikaza
Rijeka Inter
Pogledajte galeriju 1/3

U dvoboju 7. kola Prve HNL u Varaždinu su nogometaši Gorice svladali Varaždin 3-1 (1-1) i probili se na četvrto mjesto ljestvice.

Rijeka - Gent EUROPSKA LIGA Borbena Rijeka ipak ostala bez Europe, presudio trenutak nesmotrenosti

Gorica je povela golom Kristijana Lovrića u 20. minuti iz slobodnog udarca s 25 metara, a izjednačio je u 36. minuti veteran Leon Benko iz gužve udarcem iz blizine.  U 57. minuti Lovrić je postigao još jedan atraktivan gol preciznim udarcem iskosa s 20 metara i gosti su opet u prednosti. Lovrić se pretvara u junaka utakmice nakon što je u 70. minuti iskoristio neopreznost Samboleca i došao do "hat-tricka".

Gorica je sada četvrta s 11 bodova, a Varaždin je ostao deveti s tri boda.

Utakmica se igrala na stadionu Varteksa, a sudio je Župan iz Bjelovara

Igor Bišćan GENT Igor Bišćan otkrio što je Rijeci nedostajalo za prolaz u Europsku ligu

U zadnjem dvoboju 7. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke i Intera odigrali 1-1 (1-1)

Susret je započeo šokantno za domaćine jer je već u 15. sekundi sviran kazneni udarac za Inter, a Ivan Mamut je bio precizan s "bijele-točke". Rijeka je izjednačila iz protunapada u 31. minuti, a strijelac je bio Alexander Gorgon. Inter se dobro branio i uspio obraniti bod s kojim više nije na zadnjem mjestu, dok se kod Rijeke osjetio umor od europske utakmice u četvrtak.

Utakmicu je na stadionu Rujevica sudio Ante Čuljak iz Zagreba.

President Donald J. Trump  and First lady Melania Trump return to the White House