Objavljeno vijesti danas: 4
UZBUDLJIV SUSRET
Povratak na članak

Rijeka na nevjerojatan način okrenula protiv Lokomotive! Utakmica s tri penala

Murić iskoristio dva jedanaesterca Rijeke u 70. i 90. minuti da bi Kulenović donio pobjedu u drugoj minuti sudačke nadoknade.

19:40 06.02.2021.

Preplašil je gazda rijeke suce, sad budu svirali penale svake tri minute, pardon, tri minuta.

VL
KR
kruni
19:37 06.02.2021.

ljudi ovo je toliko smijesno ,kod penala za Lokomotivu Golman mora dobit crveni karton, a prvi za Rijeku za mene niposto nije penal , kod treceg gola nabacaj sa lijeve strane igrac Rijeke u Zaledju ,pomeni smijesno i jadno

VL
MA
Marsi
20:11 06.02.2021.

Sudac je bio los, oba jedanajsterca su bila upitna. Barem 50 % sudaca treba izbaciti iz sudacke organizacije. HNL je odlicna ali su sudci poprilicno losi.

VL
IS
istina00
16:07 07.02.2021.

nije okrenula rijeka utakmicu, nego su je okrenuli suci jer jedan penal uopće nije bio, a drugi je krajnje upitan. nakon što je u prošlom kolu oštećena rijeka, sad su suci pokrali lokose da im to nadoknade!? kad i gdje će vratiti lokosima? očito nigdje nego ih guraju u 2.ligu!

19:50 06.02.2021.

Leko, jos puno zganaca treba pojesti za biti ozbiljan, trener. Zeznuo sae kad je otisao u HD, trebao je oatati tamo, oni imaju rezultat i u naletu su, ako udje u 1.ligu heroj. Lokomotiva u rasulu, na terenu kaos, igraju igraci koji moraju (simic, marin, pivaric...) zao mi onog papandopulusa i celikovica, to je ekipa koja gine dok se ovi ostali secu... a leko umjesto npr. Samira da ubacu 2:1 , koji ce sacuvat loptu i znudit faul on ubaci sjmica koji nije zadrzao ni jednu loptu, a Marin jos gori idu u kontru umjesto da gurne desno i3:1 kraj, on ide sam i gubi loptu

VL
MA
Maui
19:47 06.02.2021.

Udarci 19 : 7 za Rijeku, udarci u gol 8 : 2 za Rijeku, postotni posjed lopte 65 : 35 za Rijeku. Sve drugo su priče varalice...

VL
Avatar rubinet
rubinet

Gledao sam . Zanimljiv susret. Sudac sudio korektno. Jerko Leko kriv za Lokomotivin poraz jer su na kraju igrali plašljivo . Bunkerirali se. Rijeka pokazala volju i kakvoću.