Regionalni mediji raspisali su se o pobjedi Hrvatske: 'Jedva su izvukli živu glavu, skoro ispali'
– Vatreni su u ovaj meč ušli uz dozu opreza i straha, a sve iz razloga jer bi ih eventualni poraz eliminirao s turnira, ali su izabranici Zlatka Dalića pokazali da su velika ekipa i izašli s tri boda iz ovakve situacije te ostali u igri za prolaz grupe – piše Klix
Komentari 11
Ajde hvala što niste zaboravili napisati što Srbi i Srpski mediji kažu. To nam je duševna hrana i život činite sretnijim u Hrvatskoj
Bosanci dosta navijaju za Hrvatsku.. oni su dobar narod i ne treba uvijek ih stavljati u istu korpu sa Srbima.. ima i Bosanaca koji mrze hrvatsku al su manjina..
Čak misli da Kurir piše (misli) bolje od našeg AnteKante - nije im lako a tek krenulo.....
opet o nekakvim regionalnim medijima,gdje vam je ta regija, i kome je to bitno.
Srpski mediji kao i uvijek nisu u stanju niti prikriti svoj jal, bosanski korektni
ambasadori. za svoj račun.
Sada će ih Gana našamarati! Nema tu para pa ni motiva za igrati! Plivaju u lovi!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Za vrijeme prve rekne protiv Engleske boravio sam u Italiji i gledao tekmu u baru hotela. Iznenadilo me koliko su Talijani navijali za Hrvatsku. Ako već pišete o tome kako su mediji u susjedstvu popratili nastupe naše reprezentacije onda trebatee znati da komšiluk nije jedino naše susjedstvo.