PREMIERSHIP Fulham bolji od Tottenhama 2:1

Redknapp prvi put pao, lakša ozljeda Modrića

15.11.2008.
u 18:14

Prvi put pod vodstvom Harryja Redknappa Tottenham je pao. Na gostovanju kod Fulhama Spursi nisu uspjeli napraviti preokret nakon što je momčad Roya Hodgsona nakon 70 minuta vodila s 2:0.

Luka Modrić u prvom poluvremenu bio je jedini igrač vrijedan spomena kod gostiju, jedini je nešto pokušavao, pucao, namještao udarce, ali gola nije bilo. S druge strane, nakon još jedne tragične pogreške brazilskog vratara Heurelha Gomesa Fulham je poveo. Davisov šut iskosa s 20-ak metara prošao mu je kroz ruke. Modrić je u prvih 45 minuta dobio jedan jak udarac nakon kojeg je šepao, pa ga je Redknapp ostavio u poluvremenu u svlačionici. Vedran Ćorluka igrao je svih 90 minuta, nije bio kriv za golove.

@linkbox@ Niko Kranjčar nije bio u sastavu Portsmoutha na gostovanju kod West Hama, na posljednjoj utakmici lakše je ozlijeđen,pa ga je trener Tony Adams poštedio.

Najveće iznenađenje priredila je Aston Villa svladavši Arsenal na Emiratesu pogocima Agbonlahora.

U posljednjem susretu je Chelsea slavio kod West Bromwich Albiona sa 3:0 pogocima Manuela Bosingwe i Nicolasa Anelke.

Rezultati: Bolton - Liverpool 0:2, Arsenal - Aston Villa 0:2, Manchester United - Stoke 5:0, Blackburn - Sunderland 1:2, Fulham - Tottenham 2:1, Newcastle - Wigan 2:2, West Ham - Portsmouth 0:0.

Poredak: Liverpool 32, Chelsea 29 (-1), Manchester Utd. 24 (-1), Arsenal 23, Aston Villa 23, Hull 20 (-1)...