Objavljeno vijesti danas: 16
Kova zamijenio Luku

Real teškom mukom do pobjede, opet ga je spasio Gareth Bale!

Football - Real Madrid v Tottenham Hotspur - Audi Cup Semi Final - Pre Season Friendly Tournament - Allianz Arena, Munich, Germany - 4/8/15 Gareth Bale celebrates after scoring the second goal for Real Madrid Action Images via Reuters / Jason Cairnduff Li
Reuters/PIXSELL
30.04.2016.
u 18:04

Modrić je igrao do 85. minute kada ga je zamijenio drugi hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić.

Nogometaši Reala iz Madrida privremeno su zasjeli na vrh ljestvice španjolskog prvenstva zahvaljujući minimalnoj 1-0 (0-0) pobjedi na gostovanju kod Real Sociedada u San Sebastianu u susretu 36. kola.

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Gareth Bale preciznim udarcem glavom u 80. minuti susreta, a inicijator akcije iz koje je postignut gol bio je Luka Modrić. Modrić je igrao do 85. minute kada ga je zamijenio drugi hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić.

Real je sada na vrhu ljestvice s 84 boda, dva više uz utakmicu više od Barcelone i Atletica. Atletico će od 18.15 sati na svom Vicente Calderonu ugostiti Rayo Vallecano, dok Barcelona od 20.30 gostuje kod Betisa.