3-0
Atletico
Liga prvaka, 20.45, Madrid
90'+4

Kraj utakmice u Madridu. Real na Vicente Calderón odlazi s prednošću od 3:0. U prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka kraljevski klub je na Santiago Bernabéu pobijedio Atletico sa 3:0. Cristiano Ronaldo je 'hat-trickom' (10., 73. i 88.) potopio Simeoneovu momčad.

Naš Luka Modrić igrao je cijelu utakmicu za Real, a  Mateo Kovačić nije ulazio u igru. Atleticov branič Šime Vrsaljko zbog ozljede je propustio dvoboj. Uzvratna utakmica igra se u srijedu 10. travnja.

88'

Luka Modrić je pucao na Oblakova vrata, ali je njegov udarac bio neprecizan.

86'

Goooooool! Cristiano Ronaldo zabio je 'hat-trick'. Real protiv Atletica vodi sa 3:0.

83'

Savić je dobio javnu opomenu.

79'

Potpuna dominacija Reala, naš Luka se poigrava s Atleticovim igračima...

78'

Posljednja izmjena u Realu. Lucas je zamijenio Benzemu.

73'

Goooooooooool! Cristiano Ronaldo zabio još jedan pogodak za kraljevski klub. Real vodi protiv Atletica sa 2:0.

68'

Posljednja izmjena u Atleticu. Correa je ušao umjesto Carrasca.

68'

Isco je izašao iz igre, a ušao je Asensio.

61'

Nakon sat vremena igre Real je imao šest, a Atletico nijedan udarac u okvir vrata.

58'

Atletico radi dvostruku izmjenu. Torres je ušao umjesto Gameira, a Gaitan je zamijenio Nigueza.

53'

Saul Niguez dobio je javnu opomenu.

49'

Isco je dobio žuti karton.

46'

Real je napravio prvu izmjenu. Nacho je ušao umjesto ozlijeđenog Daniela Carvajala.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

45'

Završilo je prvo poluvrijeme na Santiago Bernabeuu. Pogotkom Cristiana Ronalda u 10. minuti Real protiv Atletica vodi sa 1:0.

42'

Casemiro je u jednom sudaru razrezana usnica i zatražio je liječničku pomoć.

40'

Splasnuo je ritam utakmice. Igra se uglavnom oko sredine terena.

32'

Živnuo je Atletico. Griezman je iz slobodnog udarca ubacio na drugu stativu, a Godin je u padu pucao iznad grede.

29'

Ronaldo je lomio braniča i ubacio za Benzemu, a Francuz je pokušao škaricama. Njegov je pokušaj otišao preko grede.

26'

Koke je dobio javnu opomenu.

24'

Luka Modrić je pucao s ruba šesnaesterca, a lopta je prohujala kraj lijeve stative.

17'

I Atletico je odmah uzvratio. Gameiro je išao na Realova vrata, ali je Navas odnio loptu ispred Atleticova igrača.

16'

Nova prilika za Reala, ali brani Jan Oblak!

10'

Gooool. Cristiano Ronaldo zabio pogodak. Real protiv Atletica vodi sa 1:0. Ronaldo je na prvo ubacivanje Carvajala bio u zaleđu, no nije stigao odmah do lopte. Tek na drugo ubacivanje Portugalac je nadskočio Savića i zabio glavom.

7'

Dobra prilika za Real. Daniel Carvajal se našao u prilici, a njegov udarac je vratar Oblak skrenuo u korner.

4'

Cristiano Ronaldo je probao svoj udaraca, ali je bio neprecizan.

1'

Počela je prva polufinalna utakmica Lige prvaka na Santiago Bernabeu Real - Atletico.

20.43

Pogledajte kako su Realovi navijači ispratili autobus s igračima prema Bernabeuu:

20.38

Real je zabio u zadnjih 35 domaćih utakmica u Ligi prvaka! Atletico od ukupno 46 utakmica pod vodstvom Diega Simeonea od 2013/14, u njih 27 nije primio gol.

20.35
20.33
20.30

Utakmicu na Santiago Bernabeuu sudi 46-godišnji Englez Martin Atkinson.

20.20

Realov trener Zidane ne može računati na ozlijeđene Balea i Pepea, dok je Atleticov trener Simeone bez Juanfrana, Vrsljaka i Gimeneza.

20.10

Realov predsjednik Florentino Perez odlučio je motivirati igrače s premijama od 40 milijuna eura, više pročitajte OVDJE.

19.55

U momčadi Atletica nema Šime Vrsaljka, koji će zbog ozljede propustiti prvu utakmicu na Santiago Bernabeuu. Evo sastava Atletica: Oblak - Hernandez, Godin, Savić, Luis - Gabi, Saul, Koke, Carrasco - Griezmann, Gameiro.

19.53
19.52

Luka Modrić igra od prve minute za Real, dok je Mateo Kovačić na klupi s pričuvama. Evo sastava Real: Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Modrić, Casemiro, Kroos - Isco, Benzema, C. Ronaldo.

19.50
19.47

U zadnje tri sezone najelitnijeg europskog klupskog natjecanja Real je tri puta bio bolji Atletica. Kraljevski klub je dvaput pobijedio u finalima (2014. i 2016.), a u 2015. je gradskog suparnika izbacio u četvrtfinalu. U Realovom sastavu bit će Luka Modrić i Mateo Kovačić, dok će Atleticov branič Šime Vrsaljko propustiti prvu polufinalnu utakmicu.

19.45

Dobra večer! U Madridu se igra prva polufinalna utakmica Lige prvaka Real - Atletico. Prijenos utakmice pratite uživo na portalu Večernjeg lista.