Champions League - Real Madrid v Borussia Monchengladbach
Acero/ABACA/PIXSELL
23.12.2020.
u 22:41

Za petu prvenstvenu pobjedu u nizu pobrinuo se Casemiro, koji je u 57. minuti ubačaja Asensia s lijeve strane glavom pretvorio u gol, te Karim Benzema iz solo-prodora u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Nogometaši Reala, bez ozlijeđenoga Luke Modrića, slavili su kod kuće protiv Granade s 2-0 u  u 15. kolu Primere, te zadržali korak s gradskim suparnikom Atleticom.

Granada je jako namučila igrače Zinedinea Zidanea, pogotovo u drugom dijelu kada su propustili nekoliko prilika. U prvom dijelu se teže ozlijedio napadač Reala Rodrygo

Real je desetom pobjedom u prvenstvu stigao do 32 boda i diobe prvog mjesta sa Atletico Madridom, dok je Granada sedma sa 21 bodom.

Luka Modrić zbog ozljede nije konkurirao za nastup u ovoj utakmici.