Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 143
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Ralf Ragnick:
Povratak na članak

Očekuje nas pakleno ozračje, tako je uvijek na Maksimiru

Gosti iz Salzburga stigli su avionom u 500 kilometara udaljen Zagreb.

Komentari 11

DU
Deleted user
19:58 06.11.2014.

salzburg je na platnoj listi SDP-a zato hoče uništiti najbolji klub na balkanu kojeg vodi največa hrvatina od hrvata naš jedini i voljeni Mamić

VL
MN
Mar....nac
17:20 06.11.2014.

No dečki se ne moraju brinuti, vruće atmosfere u Maksimiru nažalost neće biti. >>>> Kakve su to ZAGREBACKE novine koje konstantno podbacuju klipove pod noge Dinamu. To vec prelazi sve granice. Ugledajte se na Slobodnu Dalmaciju i navijace Hajduka drugovi zagrepcani.

VL
DU
Deleted user
17:41 06.11.2014.

Realno nisam optimist. Onako navijački 3:2 za Dinamo. Jbg. ovi u Splitu imaju atmosferu ,a ne igraju utakmice.. Šta bi mi purgeri polufinale lige prvaka? Ko voli Dinamo doći će i to je to. Ovi koji se premišljaju malo bii navijali malo ne ......niš od toga. Ljubav je slijepa,a Dinamo dobar klub. Kome se ne sviđa neka navija za recimo za Zagreb,HD,Lučko ili nešto drugo tam je sve super. Ili neki pak klub Katolički za koji igraju svećenici......uuuuuu tamo je sve ko po špagi i navijačka skupina se zove Sve Crno na bijelo. Odoh na takmu.Samo Dinamo. Gle čuda neću imati nikakvih problema na ulazu i tako zadnjih 30 godina. hahahaha.

VL
Avatar Uzoran Haški Robijaš
Uzoran Haški Robijaš
17:33 06.11.2014.

S obzirom da je naš malecki NK Maribor u četiri utakmice uzeo po bod Chelsea FC, Schalke 04 i Sportingu u Ligi Prvaka siguran sam da može GNK Dinamo sa svojim tri puta večim buđetom i plejadom stranaca u ekipi u ovoj drugorazrednoj Europskoj ligi danas uzeti bod protiv Red Bull Salzburga.

VL
Avatar Uzoran Haški Robijaš
Uzoran Haški Robijaš
17:23 06.11.2014.

Očekuje njih pakleno ozračje na Maksimiru ali Salzburgu je dovoljan bod da balkanske sanjarije presahnu i mi europski susjedi se nadamo da če naš nevini vitez baluna Kevin Kampl metnuti bar jedan gol u domači pržun.

VL
DU
Deleted user
18:52 06.11.2014.

Ma kakav Dinamo!? Mamići su nesposobni voditi nogometni klub kako treba. Dinamo treba nekoga kao što je Zlatko Zahović.

VL
Avatar jonnyrebel
jonnyrebel
16:48 06.11.2014.

jooooj što bi volio da dinamo i ove godine ne uhvati to proljeće u europi a rijeka da prođe dalje, samo u inat gazdi...

VL
SO
sonce
18:13 06.11.2014.

To su neobjektivni novinari i mrzitelji Dinama + SDP

VL
CR
croat1000
16:44 06.11.2014.

Sta je s ovim? Paklena atmosfera? Pa mora da je gledao utakmicu na Maksimiru 2005. Godine. Atmosfera je takva na tribinama da cujes Zokija kako se dere na igrače.

VL
LU
lukateli1
17:19 06.11.2014.

Zamisli, dosli avionom! Ja cuda nevidjenoga!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.