PSG pobijedio Montpeller u trećem kolu prvenstva

'Paris St Germain\'s Blaise Matuidi (R) challenges Valencia\'s Sofiane Feghouli during their Champions League soccer match at the Parc des Princes stadium in Paris, March 6, 2013.            REUTERS/P
Reuters/PIXSELL
21.08.2015.
u 23:01

Još je Jean-Kevin Augustin zaprijetio u 80. minuti, ali vratar domaće momčadi spriječio je visoku pobjedu Parižana.

Nogometaši PSG-a slavili su 1:0 protiv Montpelliera u utakmici 3. kola Le Championnata, piše Goal.com.

Serge Aurier prvi je tresao mrežu, bilo je to u 37. minuti, ali njegov je gol poništen zbog zaleđa. Potom je Kevin Trapp sjajno obranio glavom odličan udarac Ramija Bensebainija s desetak metara (49. minuta), a jedini gol na utakmici zabio je Blaise Matuidi i to u 61. minuti iz blizine.

Još je Jean-Kevin Augustin zaprijetio u 80. minuti, ali vratar domaće momčadi spriječio je visoku pobjedu Parižana.

Nakon tri kola PSG uvjerljivo dominira prvenstvom.