Prvi reli Četiri rijeke u Karlovcu s 50 posada
„Nastupit će i Jure Šebalj, Niko Pulić i Viliam Prodan i to je jaka domaća priča u vrlo ozbiljnoj međunarodnoj utrci i odlično otvaranje sezone, tim prije što će se neke brzinske utrke voziti istim stazama kao i WRC", kazao je Štetner.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0