Mamić gledao Dinamovu stotu uzastopnu utakmicu bez poraza na Maksimiru
Završilo je 2:1 protiv Slaven Belupa, koji se na trenutke nametao na travnjaku
Komentari 9
Ne razumijem ovaj naslov. Kakvih sto pobjeda za redom u prvenstvu na Maksimiru. Na čemu je ovaj koji je slagao naslov.
ovo je za news bar: 100 uzastopna pobjeda.
Evo friške slike uživo za ljubitelje i štovatelje ćaće a mrzitelji neka iskale bijes na punicama, ženama, ženetinama, ljubavnicama, raspuštenicama a i na toplom bratu koji su odnedavno ravnopravni članovi društva.
100ta pobjeda za redom...daj prestani cugat dok pises slclanak
Kaj nije on u prdekani?
Znaci da vec 100 tekmi u Zagrebu nije gostovao niti jedan iole ozbiljniji EU klub. Jer znamo sto se desava kad takvi gostuju kod Dinama: 0:5, 0:6....Jedino od srednjih EU klubova ako imaju puno srece neki put izvuku samo 0:2 ili 0:3....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nije stota uzastopna pobjeda nego stota uzastopna utakmica bez poraza na maksimiru u hnl-u