Lokomotiva pobjedom zaključila najgore kolo u povijesti Prve HNL!
Ostale četiri utakmice završile su 0:0, a i u ovoj je jedini pogodak bio autogol
Komentari 4
Čestitke Lokosima. Da ih Marić nije pokrao protiv Hajduka danas bi bili treći, ako ne i drugi na tablici.
Ma vazno je da ''najbolj'' klub na Balkanu dolazi iz takve lige....a sa Mamicem i taj je rekord dostignut 1 gol i to Dinama II....
Ma kako uopće možete pratiti ovakav jad od lige ? ... uz to , ta pobjeda nije postignuta ni iz njihovih redova, nego autogolom ... sve je ovo veliki jad ! A da o novom Izborniku ni ne govorim ...m ... bolje bi prošli, da su prošetali trećom ligom i našli čovjeka koji će to raditi srcem i svakako znanjem.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
jel ima još netko da misli da je to namješteno?