Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 122
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
olimpijske igre
Povratak na članak

Prot: Čeka nas paklena i bespoštedna konkurencija

Prošla su već puna dva mjeseca otkad su sestre Zaninović otputovale na pripreme, najprije na bazični dio u Makarsku, a potom u Skradin gdje svakodnevno žive spartanski način treninga Tonija Tomasa.

Komentari 2

KR
krillin
14:34 08.07.2012.

Cure zaslužile ste!

VL
JO
jolly
08:31 07.07.2012.

Pohvaljujem VL, jer su konačno uspjeli pravilno napisati naziv dotičnog sporta. Dosta nam je irititranja Brajdićevom (srpsko- sjev. korejskom) verzijom.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.