Prizore rodne kuće Luke Modrića teško je objasniti: 'Sramio sam se, a njima ništa nije bilo jasno'
Rodna kuća Luke Modrića najveća je kulturna znamenitost u Zatonu Obrovačkom. Tu je živio Lukin djed Luka s obitelji. Danas je razrušena, a riječ je o cestarskoj kući u vlasništvu hrvatske države. A svojedobno su tri Kineskinje potegle do Zatona Obrovačkog samo kako bi vidjele kuću jednog od najboljih nogometaša svijeta.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pravi Jugoslaveni su mogli dobiti kuću od države bez onda dinara. Otac Hrvat majka Srpkinja . Podobni i uvijek kako vjetar puše.