Prekinuta utakmica Slaven Belupa i Lokomotive

Pred 100 gledatelja na Gradskom stadionu u Koprivnici u prvih 45 minuta igrao se više vaterpolo nego nogomet
15. prosinca 2017. u 20:09 1 komentara 1267 prikaza
Natopljeno igralište (ilustracija)

Prvi susret 20. kola Prve HNL u Koprivnici između nogometaša Slaven Belupa i Lokomotive prekinut je zbog velike količine vode na travnjaku nakon prvog poluvremena, koje je završilo bez golova (0:0).

Lokomotiva - Cibalia 1:3 Iznenađujuće Mario Tokić više nije trener Lokomotive!

Pred 100 gledatelja na Gradskom stadionu u prvih 45 minuta igrao se više vaterpolo nego nogomet, jer je zbog obilne kiše travnjak bio toliko natopljen da se na gotovo svim dijelovima terena lopta uopće nije mogla kretati.

Sudac Tihomir Pejin iz Donjeg Miholjca htio je prekinuti susret u 41. minuti, ali su igrači ipak nastavili do poluvremena kada je u konzultaciji s delegatom Alojzijem Šuprahom i kapetanima momčadi susret ipak prekinut.

Nastavak utakmice trebao bi se igrati sutra u 14 sati.

1 / 6
Inter - Dinamo
PREVIŠE GREŠAKA Bilo je dosta! Vrijeme je da se ovo uvede i na hrvatske stadione Lokomotiva - Cibalia 1:3 Pred 100 gledatelja Važna pobjeda Cibalije, u Kranjčevićevoj slavila protiv lokosa Dobra i loša iskustva Pet klubova Prve HNL zasad je privatizirano
popularna emisija
RTL Direkt idućih se tjedana neće emitirati: Mojmira Pastorčić u odjavi posljednje emisije otkrila razlog
Auro Domus
KRIPTO-BUDUĆNOST
5 predikcija koje se očekuju na tržištu kriptovaluta u 2021. godini
  • Zagor.Buržuj:

100 gledatelja je zadnjih par kola prosijek u 1. hnl utakmici osim rujevice i poljuda. al sve je u reeeeduuu. nema problema bar po forumima.