Poznato koliko će sudačka trojka zaraditi za derbi Hajduka i Dinama. Nijemcima se smiješi bogatstvo
Uefa ima 33 elitna suca, a jedan od njih je Siebert koji stiže na Poljud kako bi sve proteklo u najboljem redu. Siebert je rođen u Berlinu 1984. godine, a oznaku Fifinog suca nosi od 2015. godine.
Komentari 6
Super. I to treba hajduk platiti iz svog dzepa ili dzepa livaje, torcide, mirte surjak ili kako god se zvali... Oni su ti kojima nista ne pase i koji uvijek imaju milion neprijatelja kada izgube.. Dinamo izgubi od Lokomotive i sutra dan se prica kako su Kaneko i Perkovic bili losi na krilima....Hajduk izgubi od iste te Lokomotive i vec stizu price dali se penal trebao ponoviti, prekrsaj je bio ili nije, zaledje da ili ne... DO KADA VISE.....i takvi zele biti prvaci drzave ??? NIKAD
Platiti će ih Hajduk od kazni za bakljade i ostale nepodopštine 🤣🤣🤣
Racun poslati Hajduku, zbog njih moraju suditi stranci jer Hajduk nikad nije kriv za poraz, uvijek je netko drugi kriv a najcesce sudac.
jašta, bogatstvo! više ni ne moraju delat.
Pa račun ionako plaća hajduk, naime zadnji derbi su radi "atmosfere" (baklje, prekidi, uvrede, topovski udari..) uplatili u hns 28.000€, onaj prije toga cca 40.000€... sumnjam da ce prestati sa uobicajenim repertoarom. Samo moglo bi im se dogoditi i daa jos nesto kapne nakon psovki i uvreda prema sucima, jer ovi sigurno nece nepokazati crveni karton. Npr. ovo zadnhe kolo protiv lokomotive bi strani sudac za sva ona udaranha igraca i psovke kao i odhurivanje suca pokazao barem cetiri...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kmekme Mamić kupio njemačkog suca kmekme....