Poznato je koliku kaznu moraju platiti Hajduk i Dinamo poslije vatrenog derbija na Poljudu
Za razliku od prethodnog derbija Hajduka i Dinama, kada su klubovi morali platiti čak 105.000 eura, što je najteža kazna u povijesti derbija, ovaj put je disciplinski sudac Alan Klakočer bio milostiviji prema našim najvećim klubovima.
Komentari 2
HŽ
Premalo ! Sramota, kada će se kazniti zabranom igranja pred publikom ?
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kazna je jednima i drugima trebala biti u vrijednosti od najmanje 100.000 eura iz razloga jer sve prethodne kazne nisu ispunile svrhu. Ovako postoji opravdana sumnja da disciplinski sudac Alan Klakočer novac od Hajduka i Dinama kako bi izricao smiješnoo male novčane kazne???