Poznato je gdje Bruno Petković nastavlja karijeru: Ima novi klub i odlazi u Ligu petice
Najbliže je bio turskom Kocaelisporu. Klub je čak na službenim stranicama objavio da će Petković potpisati, no na dan potpisa došlo je do obrata i dogovor je propao.
Komentari 6
Meni nije jasno zašto je uporno čekao na turke.. Španjolska liga je definitivno bolja za nekoliko klasa, veće pare su mu nudili grci, a on čeka da turci pristanu..
Ne u Minhenu, kao klaun u Cirkusu Roncalli
Taj je jedino u Dinamu mogao igrati, HNL je za njega svemir, da vrijedi davno bi otišao u neki klub lige prvaka a ne u nekog utopljenika iz kako novinar navodi lige petice,
Liga petica ha ha ha..eto toliko o njegovim "vrijednostima" ha ĥa ha
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
...jedina istinska klasa u Dinamu, igrač koji čini više, nije smio otići...