Portu pobjeda u derbiju protiv Sportinga

Porto je na otvaranju sezone izgubio od Gil Vicentea sa 1:2, a potom nanizao 14 kola bez poraza
05. siječnja 2020. u 22:22 0 komentara 77 prikaza
Francisco Soares

U derbiju 15. kola portugalskog nogometnog prvenstva Porto je na gostovanju pobijedio Sporting sa 2:1 približivši se vodećoj Benfici na četiri boda zaostatka.

Lino Červar Tijekom minute odmora VIDEO Ljutiti Lino Červar psovao pred kamerama, mediji u BiH ga prozvali zbog rasizma!

Porto je poveo u šestoj minuti golom Mousse Marege, izjednačio je Marcos Acuna u 44. minuti, a pobjedu gostima donio je Tiquinho u 73. minuti.

Zanimljivo, Porto je na otvaranju sezone izgubio od Gil Vicentea sa 1:2, a potom nanizao 14 kola bez poraza pri čemu 12 pobjeda i dva remija. Vodeća Benfica je upisala 14 pobjeda i poraz.

Vedran Ćorluka i Franka Batelić Dobrodošao Viktore Vedran i Franka upravo su objavili najljepšu moguću vijest, čestitamo od srca!

Benfica vodi na ljestvici sa 42 boda, Porto je drugi sa 38 bodova, dok je Sporting treći sa 26 bodova.

SLAVNI HRVAT
Toni Kukoč otkrio detalje o najvećem: Ubojstvo oca prelilo je čašu, svi smo sjedili i plakali