Poljaci žale što nisu pobijedili: Trebali smo Hrvatima zabiti još jedan gol
"Bila je to apsolutno luda utakmica. Počeli smo dobro, ali smo onda primili tri gola u svega nekoliko minuta. Osjećali smo se beznadno, ali uspjeli smo se vratiti. Drago mi je da smo otišli s bodom, ali žao mi je što nismo postigli i četvrti," kazao je vratar francuske Nice.
Komentari 4
a mi ne žalimo? trebali smo mi poljacima zabiti još koji gol
I ja bi žalio da sam dobio toliko poklona što od protivnika što od crvenog kartona maltene ni iz čega.
Točno, ali i naši su trebalo zabiti jedan čisti gol, pa nisu. Trebalo je završiti 4:4.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A kaj bi tek mi trebali reć ?