Poklepović: Dinamo moramo dočekati rasterećeni
- Neću komentirati susret Rijeke i Dinama, ali ima se tu puno toga za reći...
Komentari 5
Šta se tiće Slovenaca i svjetskog prevenstva ne triba ništa govoriti.Obziron da su prvi put to će in biti samo izlet i prvin avionom doma. Za mitar- a ko ste \"vi\" ako govoriš i pišeš \"sudija\" a ne sudac?Da nisi malo zaluta?
Skandal,sudija svirao penal za Dinamo.Podsjecanje na uzvratnu utakmicu Dinamo-Werder isti penal dosudjen za Werder pa hrvatske novine nisu od toga penala pravile slucaj.Sto se tice uzvrata jedino ako je utkamica prodana hajduk moze nas pobijediti
05.04.2010. u 13:31h maraton je napisao/la: Šta se tiće Slovenaca i svjetskog prevenstva ne triba ništa govoriti.Obziron da su prvi put to će in biti samo izlet i prvin avionom doma. Možda na zapadnome balkanu to niste uspijeli saznati ii pratiti ali reprezentacija Slovenije ide na World Cup več drugi put jer smo bili več u Koreji i Japanu i bili smo na Euro u Holadiji i Belgiji..Inače Slovenija je čak i članica EU i članica euro monetarne unije jer možda ni to neznaš..Kada češ nas gledati po TV ekranu na World Cupu biče još informacija o nama po pažljivo prati i možda dosta toga naučiš..
janezi radije se zapitajte kaj budu vaše žene radile na našem moru dok budete gledali kako vaša nogometna reprezentacija bude služila kao kanta za napucavanje na prvenstvu,inače svakom bedaku se jedanput posreči da se kvalificira a evo vama se dva puta,znači da ste bedaki na kvadrat
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Špaco je u pravu. Hajduk treba pričekati Dinamo kao što kockasta repka očekuje World Cup 2010. Dakle potpuno rasterečemo uz kokice, Ožusjko i gledanje sapunica na TV ekranu...