Objavljeno vijesti danas: 1
TUČEMO SVE REDOM

Pogledajte što srpski mediji pišu nakon poraza od Hrvatske, kako su prihvatili naš trijumf

Hrvatska - Srbija
1/21
08.12.2020.
u 20:02

Naše su rukometašice osvojile prvo mjesto u skupini C

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija napravila je novi podvig na Europskom prvenstvu koje se igra u Danskoj. Naše su rukometašice u dramatičnoj utakmici svladale Srbiju s 25:24 i tako osvojile prvo mjesto u skupini C. Evo što nakon poraza pišu mediji iz Srbije.

- Katastrofa, Srpkinje same sebe dobile! Drama kakava se rijetko viđa, sada nam visi prolaz dalje (Blic)

- Srbija pred eliminaciom! Naše djevojke poslije prave drame izgubile od Hrvatske! Mađarska posljednja nada! (Kurir)

- Drama i poraz Srbije od Hrvatske: Sada strepimo za prolaz i navijamo za druge (Mondo)

- Poraz naših rukometašica, navijamo za Mađarsku (Novosti)

- Smiješi se eliminacija: Srbija poražena od Hrvatske, 13 minuta bez gola presudilo (Alo)

- Srbija poražena od Hrvatske, naša reprezentacija pred eliminacijom s Europskog prvenstva! (Telegraf)

- Što se dogodilo reprezentaciji Srbije? Gol kao da je bio začaran! (Sportske.net)

- Tijesan poraz od Hrvatske, Srbija 13 minuta bez gola - rukometašice na korak od eliminacije (RTV)

- Prazan hod bez gola 14 minuta: Hrvatice slave, Srbija visi za narednu fazu EP (Mozzart sport)

- Poraz uplašene Srbije od Hrvatske, prolaz "visi"! (N1.rs)