Pogledajte prvi gol Nike Kranjčara za New York Cosmos

Zlatko i Niko Kranjčar
17.04.2016.
u 08:31

Nažalost, dva pogotka u sudačkoj nadoknadi anulirala su onaj našeg bivšeg reprezentativca i Cosmos je upisao prvi poraz u sezoni

Niko Kranjčar je u trećem kolu NASL (North American Soccer League) zabio svoj prvi gola za New York Cosmos, ali to nije pomoglo njegovoj momčadi jer je domaći Indy Eleven bio bolji s 2:1.

Bivši hrvatski reprezentativac zabio je za vodstvo u 51. minuti s bijele točke, a na travnjaku je bio do 70. minute.

Domaćini su do preokreta došli u posljednjim minutama utakmice golovima Zayeda, koji je pogodio u 90. i 95. minuti.

Cosmosu je ovo prvi poraz u sezoni te su sa šest bodova na trećem mjestu.