Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 8
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Fenomenalan nastup
Povratak na članak

Pogledajte kako je Hrgović prebio iskusnog Zumbana

Hrgović sada u planu ima još dvije borbe do kraja godine, od kojih bi jedna mogla biti u Hrvatskoj...

Komentari 7

MO
mobitel20
22:37 30.09.2017.

Bravo Hrga ! Svaka cast! Hlacice su jako dobre, a mogu biti jos bolje ako ih malo stiliziras. Idi prema dizajnu dresova Vatrenih. Ne daj onakvima kao onaj Ljubicic i slicne kamikaze. Bolje ostavit tako nego njima dati da unisteste "kvadratice"...Jos jednom BRAVO za kompletan nastup !

VL
DU
Deleted user
23:49 30.09.2017.

Bravo!

VL
TA
taxiico
21:49 30.09.2017.

bravo za Filipa

VL
Avatar BUJICA
BUJICA
10:34 01.10.2017.

Što je dobio batina ovaj "jadni" Raphaela Zumbana,jel mu ostao koji "zub"?Hrga,čestitam.

VL
KA
Karizma
07:56 01.10.2017.

dlican materijal za svjetskog prvaka.Mora jos mnogo toga popraviti u fazi obrane ili ce biti rusen vec kod malo ozbiljnijeh protivnika.Vec sad sa odlicnim predizpozicijama za vrhunskog boksaca treba izabrati mnogo bolje trenere jer sad djeluje naivno i pocetnicki za profi boks.

VL
AN
Andreeejjj
19:54 01.10.2017.

BraWoooooooooooooo...čestitkeeee "DON FELIPE" Hrga/Fićo...polako ali sigurno do vrha CHAMP!!!

VL
Avatar Domaće je bolje
Domaće je bolje
21:54 30.09.2017.

Meni izgledaju njegove borbe ko Kličkove-nikakve,ali pobjeđuje. U svakom slučaju čestitam.💪🏾🥊

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.