Podbačaj bez presedana: Utrka svjetskog kupa odgođena osmi put zaredom
Prekogranična utrka, prva u Svjetskom kupu, također je bila predmet kontroverzi u vezi sa značajnim logističkim sredstvima za pripremu staze, s helikopterima i bagerima na ledenjaku, što je u suprotnosti s ekološkim standardima
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0