Počelo 31. kolo, Lokomotiva i Istra remizirali

26. travnja 2019. u 23:45 0 komentara 282 prikaza
Lokomotiva - Istra
Pogledajte galeriju 1/4

U prvom susretu 31. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive i Istre 1961 odigrali 1-1 (1-0).

Kristijan Lovrić KRISTIJAN LOVRIĆ 'Ne pokušavam kopirati ni C. Ronalda ni Messija, a priče o milijunima me ne zamaraju'

Lokomotiva je povela prelijepim pogotkom Luke Ivanušeca, koji je u 40. minuti iz slobodnog udarca s 20-tak metara pogodio same rašlje. No, tek što je počelo drugo poluvrijeme Puljani su izjednačili golom Španjolca Adriana Fuentesa glavom nakon ubačaja Franića. Zagrebački sastav je potom propustio nekoliko prilika za novo vodstvo, a najbolju je propustio Radonjić, koji je u 90. minuti zatresao iz blizine gredu.

Na ljestvici vodi Dinamo sa 79 bodova, Lokomotiva je ostala peta s dva boda manje od Hajduka i Osijeka, dok je Istra pretposljednja s 22 boda, 12 bodova više od Rudeša, a četiri manje od Slavena.

Pred 200 gledatelja na stadionu u Kranjčevićevoj sudio je Zebec iz Cestice.