Perišić i Olić asistenti u pobjedi Wolfsburga; HSV razbio Borussiju (D)

Nogometaši HSV-a proigrali su nakon što je s klupe smijenjen Bert van Marwijk i prvu utakmicu pod vodstvom Mirka Slomke u Hamburgu razbili su dortmundsku Borussiju 3:0.
22. veljače 2014. u 20:21 0 komentara 1823 prikaza
Ivica Olić

Ivan Perišić i Ivica Olić upisali su asistencije u domaćoj pobjedi Wolfsburga 3:1 protiv Bayera. 'Vukovi' su poveli u 13. minuti golom Dosta, a asistirao mu je Perišić. Gosti su izjednačili u 45. minuti preko Sama.

Ivica Olić u igru je ušao u 51. minuti umjesto Dosta, a samo osam minuta kasnije bio je asistent Gustavu za novo vodstvo Wolfsburga. Konačnih 3:1 postavio je Rodriguez u 73. minuti neposredno nakon što je promašio penal.

Perišić je igrao do 63. minuti kada ga je zamijenio Caligiuri. Spomenimo i kako je Olić u 87. minuti požutio.

HSV razbio Borussiju

HSV je poveo preko Jiračeka u 42. minuti. Na 2:0 povisio je Lasogga u 58. minuti, a konačnih 3:0 postavio je Calhanoglu u sudačkoj nadoknadi. Milan Badelj za domaćine je odigrao 90 minuta, dok je Ivo Iličević susret propustio zbog ozljede.

HSV | Autor : Reuters (Ilustracija) Foto: Reuters (Ilustracija)

Borussia Mönchengladbach ispustila je dva gola prednosti na domaćem terenu protiv Hoffenheima te je završilo 2:2. Domaćini su nakon samo 17 minuta imali 2:0 golovima Herrmanna i Jantschkea, međutim u nastavku utakmice gosti su preko Firmina i Salihovića stigli do boda.

Istaknimo i gostujuće pobjede Herthe kod Stuttgarta 2:1, te Augsburga kod Freiburga 4:2.